BARTER NEDİR?

Barter; para ile yapılan ticaretten bağımsız, bir çeşit ürünün, diğer bir çeşit ürünle takasıdır.Barter sistemi ile çalışan firma, barter pazarından satın aldığı malların ve hizmetlerin bedelini, ürettiği veya ticaretini yaptığı ürünleri Barter pazarına satarak öder.

Devamı...

NEDEN BARTER?

Satış yönetiminde kolaylık sağlar. Atıl kapasiteyi değerlendirir, ürün maliyetlerini düşürür. Etkin stok satış yönetimi sağlar. Düzenli nakit akışı sağlar. Faizsiz kredi olanağı sağlar. Nakit tasarrufu sağlar.

Devamı...

ÜRÜN VE HİZMETLER

Gayrimenkul, alçıpan uygulamaları, ıslak ve kuru zemin kaplamaları, yapı denetim hizmeti, vitrifiye, merkezi Havalandırma Sistemleri...

Devamı...

Kısaca Garanti Barter

Garanti Barter, dünyada yaygın olarak kullanılan barter sisteminin, ülkemiz ticaretine yeni bir soluk getirmesi amacıyla, 2004 yılında kurulmuştur.


Güçlü sermaye yapısı ve kurumsal kimliğinin yanı sıra işini sahiplenen, sorunları çözme konusunda yaratıcılığını kullanan, akılcı çözümler üreten deneyimli kadrosu ile Garanti Barter; gelişmekte olan sektörün en güçlü temsilcilerindendir.
Her yıl başarısını katlayarak arttıran Garanti Barter, ülkemizin önde gelen büyük holdingleri ile birçok ortak projede yer almış; hizmet politikası ile, yer almış olduğu işlerden olumlu referanslar kazanmıştır.
Almış olduğu bu olumlu referanslar sayesinde Garanti Barter her geçen gün portföyünü zenginleştirerek 2014 yılı itibari ile 4000 üye sayısına ulaşmıştır. Bu sayı durmadan artmaya devam etmektedir.